Čempionai sezoną pradėjo iškovodami galingą pergalę

...

Čempionai sezoną pradėjo iškovodami galingą pergalę 634

Rugsėjo 23 dieną „Inter Cars“ taurėje susigrūmė praėjusio „Valgyksveikai.lt“ sezono čempionai „Gobana“ ir „Gitana“ komandos. Pergalingai sezoną pradėję „Gobana“ krepšininkai iškovojo pergalę rezultatu 98-68 (19-10; 28-16; 26-22; 25-20).

„Gobana“ rungtynes pradėjo čempioniškai ir iš karto spurtavo rezultatu 11-0. Antroje kėlinio pusėje žaidimas „Gobana“ ekipai nebesiklostė taip gerai ir „Gitana“ sušvelnino rezultatą. Po pirmo kėlinio rezultatu 19-10 pirmavo „Gobana“.

Antrajame kėlinyje „Gitana“ suengė mini spurtą, bet „Gobana“ atsakė savuoju spurtu ir netrukus pirmavo jau dviženkliu skirtumu. Įpusėjus rungtynėms „Gitana“ pirmavo rezultatu 47-26.

Antroje rungtynių pusėje „Gobana“ varžovams net neleido pagalvoti apie pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 98-68.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Paulius Žurna 22t. 12 atk.kam. 29 n.b.

„Gobana“ Renatas Jonelis 11t. 12 atk.kam. 18 n.b.

„Gobana“ Andrius Žymantas 7t. 5 atk.kam. 8 rez.perd. 18 n.b.