"Daikra" be pasigailėjimo susitvarkė su "Aliaska"

...

"Daikra" be pasigailėjimo susitvarkė su "Aliaska" 411

Lapkričio 19 vakarą "Inter Cars" rungtynėse susitiko dar nepralošusi "Daikra" ir "Aliaskos komandos. "Daikra" be gailesčio sutvarkė varžovus rezultatu 113:66 (26:16; 26:14; 37:17; 24:19).

Pirmojo ketvirčio pirmoji pusė klostėsi dar lygiai, kol "Daikra" nesurengė žaibiškomis atakomis pažymėto spurto, to pasekoje po pirmo kėlinio rezultatas švieslentėje degė 26:16.

Antrame kėlinyje "Daikra" tęsė savo dominavimą ir skirtumas tarp komandų tik augo, o į ilgąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 52:30.

Po ilgosios pertraukos "Aliaskos" vyrukai nesurado savyje jėgų ir "Daikra" iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 113:66.

MVP: Vilius Kinka "Daikra" 23 tšk., 12 atk. kam., 39 nb.

Šarūnas Razmus "Aliaska" 16 tšk., 9 atk. kam., 24 nb.

Laurynas Vadopalas "Daikra" 26 tšk., 23 nb.

Virginijus Venckauskas "Aliaska" 15 tšk., 6 atk. kam., 8 rez.p erd., 10 kld., 13 nb.