Dainiaus Čereškino debiutas pažymėtas pirmąja "WYWA" ekipos pergale

...

Dainiaus Čereškino debiutas pažymėtas pirmąja "WYWA" ekipos pergale 62

Spalio 24 dienos vakarą „Inter Cars“ taurėje susitiko „WYWA“ ir „Yazaki“. Pergalę rezultatu 71-48 (20-16; 19-11; 17-14; 15-7) iškovojo „WYWA“.

Rungtynes puikiai pradėjo Gediminas Anuškevičius ir „Yazaki“ ekipa, lyderio vedama ekipa išsiveržė į priekį. Antroje kėlinio pusėje taiklių tritaškių vedama „WYWA“ ekipą pasivijo varžovus ir juos aplenkė. Po pirmo kėlinio rezultatas 20-16.

Antrajame kėlinuke „Yazaki“ toliau traukė Gediminas Anuškevičius, pastarasis per pirmus 2 kėlinius pelnė net 21 tašką. „WYWA“ atsakė puikiu komandiniu žaidimu ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 39-27.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas išsilygino. Mantas Stonkus gavo ketvirtą asmeninę pražangą, o tai kiek pristabdė „WYWA“ puolimą. Antroje kėlinio pusėje „WYWA“ surengė tritaškių šou ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 56-41.

Paskutiniame ketvirtyje Dainius Čereškinas tęsė puikų debiutą. Gediminas Anuškevičius pavargo, o jo ekipos draugai daug klydo. „WYWA“ šventė pirmą pergalę rezultatu 71-48.

MVP: „WYWA“ Dainius Čereškinas 17t. 11 atk.kam. 22 n.b.