Danielio Gailiaus šėlsmas neišgelbėjo. "Gitana" patyrė nesėkmę

...

Danielio Gailiaus šėlsmas neišgelbėjo. "Gitana" patyrė nesėkmę 675

Pirmadienį, spalio 21 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Gitana“ ir „Urbovita“ ekipos. Rungtynėse pergalę rezultatu 101-86 (23-19; 29-20; 23-22; 26-25) iškovojo „Urbovita“.

Pirmajame kėlinyje žaidimas klostėsi taškas į tašką. Ketvirtį vainikavo Gedimino Žalio tritaškis nuo lentos paskutinę kėlinio sekundę. Po pirmų 10 minučių „Urbovita“ pirmavo rezultatu 23-19.

Antrą kėlinį Linas Markaitis pradėjo įspūdingai. Komandos lyderis pelnė dvitaškį su pražanga, o tada dar smeigė du tritaškius paeiliui. Antroje kėlinio pusėje prie pastarojo prisijungė ir Alvydas Grikpėdis ir „Urbovita“ netrukus jau triuškino varžovus. Įpusėjus rungtynėms švieslentė fiksavo rezultatą 52-39.

Trečiajame ketvirtyje „Urbovita“ toliau dominavo ir didino savo atotrūkį. Karolio Griškaus pastangų dėka „Gitana“ antroje kėlinio pusėje sumažino savo atsilikimą ir po trijų kėlinių nusileido varžovams rezultatu 75-61.

Paskutiniame ketvirtyje „Urbovita“ dėl Danieliaus Gailio šėlsmo sunkiai užbaigė pradėtą darbą ir iškovojo pergalę rezultatu 101-86.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Urbovita“ Linas Markaitis 25t. 6 rez.perd. 28 n.b.

„Urbovita“ Alvydas Grikpėdis 21t. 10 atk.kam. 24 n.b.