Dar vienos įspūdingos Vilmanto Valančiaus rungtynės neišgelbėjo "KN" komandos

...

Dar vienos įspūdingos Vilmanto Valančiaus rungtynės neišgelbėjo "KN" komandos 154

Sekmadienį sausio 14 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Aurora“ ir „KN“ . Pergalę rezultatu 70-61 (18-8; 15-18; 14-12; 23-23) šventė „Aurora“.

Pirmame ketvirtyje vyko lėtas, akiai nepatrauklus krepšinis. Įpusėjus rungtynėms rezultatas 7-7. Kėlinio pabaigoje Audrius Beliauskas pelnė 8 taškus iš eilės, mesdamas be klaidų, o jo dėka ekipa po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 18-8.

Antrame ketvirtyje tritaškių šou surengė „Aurora“. Po dviejų Žydrūno Tulmino tritaškių „Aurora“ įgijo rekordinį 11 taškų pranašumą, bet juo džiaugėsi neilgai Vilmantas Valančius greitai sumažino savo ekipos atsilikimą 33-26.

Trečiame kėlinyje Vilmantas Valančius vienintelis funkcionavo „KN“ ekipoje, o „Aurora“ žaidė komandiškai ir po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 47-38.

Ketvirtame kėlinyje „Aurora“ varžovus tiesiog nušlavė varžovus greituoju puolimu, o „KN“ ekipos lyderio jėgos taip pat nuseko. Rungtynės baigėsi rezultatu 70-61.

Rungtynių žaidėjai:. MVP „KN“ Vilmantas Valančius 43t. 13 atk.kam. 14 išprov. praž. 52 n.b. (prizą įsteigė „Neptūnas-Akvaservis“)

„Aurora“ Gedas Girdžiūna 20t. 11 atk.kam. 25 n.b.