Dariaus Šaulio universalus žaidimas pažymėtas "Rebordos" pergale

...

Dariaus Šaulio universalus žaidimas pažymėtas "Rebordos" pergale 89

Lapkričio 12 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Reborda“ ir „KN“ ekipos. Pergalę rezultatu 78-66 (19-25; 22 -8; 26-14; 11-19) iškovojo „Reborda“.

Rungtynes „Reborda“ pradėjo sausa atkarpa 8-0. „KN“ vedama Gintaro Narmonto netruko atsakyti ir ne tik išlygino rezultatą, bet jį persvėrė savo naudai. Po pirmo kėlinio rezultatu 25-19 priekyje „KN“.

Antrą ketvirtį tritaškiu atidarė tas pats Gintaras Narmontas, „KN“ netruko įgyti ir dviženklį pranašumą. „Reborda“ pradėjo rungtyniauti kovingiau ir nuolatos spaudė varžovus. Antrajame kėlinyje „Reborda“ visiškai dominavo aikštelėje ir susikrovė 8 taškų pranašumą 41-33.

Trečią kėlinį „KN“ pradėjo tragiškai, ekipa daug klydo puolime, o gynyboje žaidimas nesiklostė visiškai. Per pirmas 3 kėlinio minutes „Reborda“ spurtavo 13-0. Antra kėlinio pusėje „KN“ ekipai taip pat buvo bloga, „Reborda“ po trečio kėlinio jau triuškino varžovus rezultatu 67-47.

Paskutinis ketvirtis tapo formalumu. Galutinis rungtynių rezultatas 78-66.

MVP: „Reborda“ Darius Šaulys 16t. 10 atk.kam. 8 rez.perd. 6 per.kam. 30 n.b.

„Reborda“ Lukas Glotnis 12t. 7 atk.kam. 7 rez.perd. 23 n.b.

„KN“ Vilmantas Valančius 15t. 13 atk.kam. 26 n.b.