...

Deivido Petravičiaus nesulaikiusi "Klaipėdos krašto policija" krito lygioje kovoje 763

Trečiadienį, sausio 8 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Klaipėdos krašto policija“ ir „Urbovita“ ekipos. Pergalę rezultatu 85-75 (17-15; 24-25; 22-18; 22-17) iškovojo „Urbovita“.

Rungtynių pirmą kėlinį komandos pradėjo lygiu žaidimu, nei vienai ekipai solidesnio pranašumo įgyti nepavyko, o po pirmo ketvirčio „Urbovita“ pirmavo rezultatu 17-15.

Antrajame kėlinyje komandos įsižaidė ir žaidė rezultatyvesnę rungtynių atkarpą. „Klaipėdos krašto policijos“ komandoje įsivažiavo ir Algirdas Kniukšta kuris smeigė tris tritaškius paeiliui. Po dviejų kėlinių „Urbovita“ pirmavo minimaliu skirtumu 41-40.

Trečiajame kėlinyje šiek tiek geriau sekėsi „Urbovitos“ komandai kur per kėlinį padidino savo pranašumą iki 5 taškų (63-58).

Ketvirtajame ketvirtyje Deividas Petravičius dominavo puolime ir savo ekipai padėjo įgyti solidesnį pranašumą. Likus žaisti 6 minutes „Urbovita“ pirmavo rezultatu 71-64. Likusioje rungtynių dalyje Deivido Petravičiaus solo pasirodymas padėjo „Urbovitai“ išsaugoti pranašumą ir iškovoti pergalę rezultatu 85-75.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Urbovita“ Deividas Petravičius 35t. 11 atk.kam. 34 n.b.

„Urbovita“ Mindaugas Stropus 19t.  9 atk.kam. 31 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Algirdas Kniukšta 28t. 10 atk.kam. 30 n.b.