Dėl incidentų anksčiau laiko nutrauktose rungtynėse "Gobana" iškovojo pergalę

...

Dėl incidentų anksčiau laiko nutrauktose rungtynėse "Gobana" iškovojo pergalę 764

Trečiadienį, sausio 8 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Lavango Group“ ir „Gobana“ ekipos. Anksčiau laiko nutrauktose rungtynėse pergalę rezultatu 82-65 (28-10; 24-22; 19-31; 11-2) iškovojo „Gobana“.

Rungtynes daug užtikrinčiau pradėjo „Gobana“ krepšininkai. Per pirmas keturias rungtynių minutes „Gobana“ įgijo nemenką 11 taškų pranašumą (13-2). Antroje kėlinio dalyje „Gobana“ tiesiog šėlo puolime, o po pirmo kėlinio ekipa jau „daužė“ varžovus (28-10).

Antrajame kėlinyje „Lavango Group“ žaidėjai šiek tiek pagyvėjo, bet šis pagyvėjimas truko neilgai, po eilinio Mindaugo Tamušausko tritaškio „Gobana“ įgijo rekordinį dvidešimties taškų pranašumą. Po dviejų kėlinių „Gobana“ pirmavo ta pačia dvidešimties taškų persvara (52-32).

Trečiajame kėlinyje „Lavango Group“ paleido tritaškių salvę ir taip pabandė sugrįžti į rungtynes. Antroje kėlinio dalyje Marius Prekevičius prisiminė geriausius laikus ir truktelėjo savo komandą kaip reikiant. „Lavango Group“ nuostabiai grįžo į rungtynes ir po trečio ketvirčio atsiliko tik 71-63.

Lemiamoje rungtynių atkarpoje „Gobana“ triuškino varžovus. O dėl „Lavango Group“ žaidėjų elgesio rungtynės buvo nutrauktos anksčiau laiko. Galutinis rungtynių rezultatas 82-65.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gobana“ Mindaugas Tamušauskas 18t. 11 atk.kam. 24 n.b.