Dirigentas Karolis Stirbys sudirigavo "WYWA-Arvitoma" pergalę

...

Dirigentas Karolis Stirbys sudirigavo "WYWA-Arvitoma" pergalę 462

Pirmadienį, sausio 7 dieną  „Inter Cars“ taurės antrajame etape susigrūmė „WYWA-Arvitoma“  ir „Klaipėdos krašto policija“. Pergalę rezultatu 83-77 (16-11; 21-30; 29-20; 17-16) iškovojo „WYWA-Arvitoma“.

Rungtynes spurtu 8-0 pradėjo „Klaipėdos krašto policija“, „WYWA“ komanda į tai sureagavo labai greitai ir likusią kėlinio dalį laimėjo 16-3. Kėlinys baigėsi „WYWA“ komandai pirmaujant rezultatu 16-11.

Antrame kėlinyje „Klaipėdos krašto policija“ komandą į priekį vedė brolių Stonkų duetas. „WYWA“ ekipa per antrąjį ketvirtį gynėsi tragiškai ir per kėlinį praleido net 30 taškų. Įpusėjus rungtynės policininkai pirmavo rezultatu 41-37.

Trečiajame kėlinyje „WYWA-Arvitoma“ griebė „jautį už ragų“ pradėjo spausti varžovus ir susikrovė 5 taškų pranašumą, bet ekipos strategui pradėjus rotuoti sudėtimi „Klaipėdos krašto policija“ vėl išlygino žaidimą. Po trijų kėlinių „WYWA-Arvitoma“ pirmavo rezultatu 66-61.

Paskutiniame ketvirtyje intrigos netrūko. „WYWA-Arvitoma“ komandos lyderis likus 8 inutėms iki rungtynių pabaigos gavo 5 asmeninę pražangą ir taip iškrito iš rungtynių, o tai palengvino „Klaipėdos krašto policijos“ gyvenimą. Pastarieji pasivijo varžovus, bet lemtingomis rungtynių akimirkomis pritrūko jėgų. „WYWA-Arvitoma“ šventė svarbią pergalę rezultatu

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA-Arvitoma“  Edvinas Puklevičius 21t. 5 atk.kam. 11 rez.perd. 24 n.b.

„WYWA-Arvitoma“ Vytautas Stončius 11t. 8 atk.kam. 17 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Nerijus Stonkus 32t. 11 atk.kam. 37 n.b.