"Dragūnai" keliauja į "Inter Cars" mažosios taurės finalą

...

"Dragūnai" keliauja į "Inter Cars" mažosios taurės finalą 544

Ketvirtadienį  „Inter Cars“ mažosios taurės pusfinalio varžybose susikovė sensaciją ketvirtfinalyje pateikę „Pajūrio špylmanai“, kurie eliminavo „WYWA-Arvitoma“ su „Dragūnais“. Pergalę šventė ir į finalą pateko „Dragūnai“ 79-69 (21-14; 25-16; 21-21; 12-18).

„Dragūnai“ iš karto pabėgo 7-0. Tačiau „Pajūrio špylmanai“ daugiausiai Juozo Sodžio pastangomis, kuris pelnė 9 taškus, grįžo į žaidimą ir atsigavę po šalto dušo kėlinuko gale sumažino atsilikimą iki 7 taškų (14-21).

Antrajame ketvirtyje „Dragūnai“ pataikė tris labai sunkius tolimus metimus, taip neleisdami jaunimui priartėti o kėlinuko pabaigoje per paskutinę minutę sugebėjo savo pranašumą padvigubinti ir ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo pirmaujant 16 taškų (46-30).  „Pajūrio špylmanus“ į neviltį varė Mantas Aukselis, kuris pelnė net 16 taškų ir surinko 19 naudingumo balų.

Po didžiosios pertraukos „Pajūrio špylmanai“ pradėjo naudoti „zoninį presingą“ ir to pasekoje išprovokavo varžovų skubotus veiksmus ir laimėjo atkarpą 6-0, tačiau „Dragūnai“ paėmė minutės pertraukėlę  o per ją sutvarkė savo puolimą.

Lemiamame ketvirtyje „Dragūnai“ neleido savo varžovams pagalvoti apie pergalę ir keliauja į finalą.