"Dragūnai" metė rimtą iššūkį Salantų "Vėjui"

...

"Dragūnai" metė rimtą iššūkį Salantų "Vėjui" 178

Sekmadienį sausio 28 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Dragūnai“ ir Salantų „Vėjas“ komandos . Pergalę rezultatu 71-61 (13-16; 24-20; 14-15; 20-10) iškovojo Salantų „Vėjas“.

Rungtynes  2 tritaškiais ir geru žaidimu pradėjo „Dragūnai“. „Dragūnai“ kėlinį sužaidė geriau ir jį laimėjo 16-13.

Antrasis ketvirtis palankiau klostėsi Salantiškiams ir jie pagaliau išsiveržė į priekį. Po Vytauto Bimbirio tritaškio paskutinę atakos sekundę „Dragūnai“ išlygino rezultatą, o jį dvitaškiu kitoje atakoje persvėrė Mantas Kvederis. Įpusėjus rungtynėms „Vėjas“ pirmavo minimaliu skirtumu 37-36.

Po ilgosios pertraukos  „Dragūnai“ susigrąžino iniciatyvą ir neilgai trukus įgijo 4 taškų pranašumą. Salantiškiai savo ruožtu paprašė komandinio pasitarimo. Po trijų kėlinių rezultatas lygus 51-51.

Ketvirtajame kėlinyje virė tvirta, vyriška kova. Ekipos rungtyniavo lygiai, bet tada išaušo Juliaus Paulausko valanda, prie jo prisijungė po krepšiu sužvėrėjąs Pranas Petryla ir Salantiškiai šventė sunkią pergalę rezultatu 71-61.

Rungtynių žaidėjai: MVP  Salantų „Vėjas“ Pranas Petryla 17t. 23 atk.kam. 34 n.b. (prizą įsteigė „Neptūnas-Akvaservis“)

Salantų „Vėjas“ Julius Paulauskas 21t. 10 rez.perd. 9 atk.kam. 30 n.b.

„Dragūnai“ Dmitrijus Liaščukas 14t. 11 atk.kam.