"Dragūnai" neatlaikė "VKKM-2004" šturmo

...

"Dragūnai" neatlaikė "VKKM-2004" šturmo 781

Sausio 22 d. vakarą „Inter Cars“ taurės varžybose susitiko „VKKM-2004“ ir „Dragūnai“ ekipos. „Dragūnai“ neatlaikė „VKKM-2004“ šturmo ir leido varžovams švęsti pergalę – 65:60 (14:20; 14:10; 14:21; 23:9)

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo gan vangiai – sekė daug pramestų metimų bei klaidų. Tačiau įpusėjus kėliniui komandos įgavo pagreitį ir pradėjo realizuoti metimus. Po pirmojo kėlinio rezultatu 20:14 priekyje „Dragūnai“.

Antrajame kėlinyje „Dragūnams“ puikiai sekėsi išlaikyti savo pranašumą ir tik kėlinio jaunieji „VKKM-2004“ pasivyjo savo varžovus ir po dviejų kėlinių komandos į rūbinę išeina rezultatu – 30:28.

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, ir tik besibaigiant ketvirčiui „Dragūnai“ surengė spurtą po kurio vėl susigrąžino savo turėtą persvarą – 51:42.

Ketvirtajame kėlinyje „Dragūnai“ puikiai atakavo iš tolimesnio perimetro, o tai leido išlaikyti savo susikrautą pranašumą. Tačiau antroje kėlinio pusėje „VKKM-2004“ kilo į lemiamą šturmą ir pasivijo savo varžovus, o likus žaisti 5 sekundes jau turėjo vieno taško pranašumą – 61:60. Tačiau per likusias sekundes „Dragūnai“ suklydo, o tuom pasinaudoję varžovai šventė pergalę – 65:60.

MVP: „VKKM-2004“ Arnas Knystautas – 20 t., 3 per.k., 22 n.b.

„VKKM-2004“ Edgaras Pilybas – 11 t., 6 rez.p., 14 n.b.

„Dragūnai“ Tautvydas Domeikis – 8 t., 9 at.k., 4 rez.p., 11 n.b.