"Dragūnai" netikėtai pateko į "Memel Team" pelėkautus

...

"Dragūnai" netikėtai pateko į "Memel Team" pelėkautus 501

Vasario 8 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Dragūnai“ ir „Memel Team“ komandos. Rungtynėse penki prieš penkis stipresni buvo "Memel Team" nugalėję varžovus rezultatu 55:47 (12:12; 13:3; 17:15; 13:17).

„Dragūnai“ rungtynes pradėjo spurtu 8:0, tačiau po minutės pertraukėlės „Memel Team“ sugrįžo į rungtynes ir išlygino rezultatą 12:12.

Antrajame kėlinyje komandos pasėjo paniką. Dauguma metimų net nelietė krepšinio lanko. „Dragūnai“ 6 minutes vargo kol pelnė pirmus antrojo kėlinio taškus. „Memel Team“ baudos aikštelę apsitvėrė elektriniu pieminiu ir „Dragūnams“ niekaip nepavyko jos pralaužti. Po dviejų kėlinių „Memel Team“ persvara buvo 25:15.

Trečiajame kėlinyje nieko nevyko. „Memel Team“ pirmavo 42:30.

Ketvirtame kėlinyje iš esmės niekas nepasikeitė. "Memel Team" iškovojo pergalę rezulatu 55:47.

MVP: Karolis Knabikas "Memel Team" 23 tšk., 16 atk. kam., 35 nb.

Leonas Uniokas "Memel Team" 14 tšk., 13 atk. kam., 25 nb.

Laurynas Rutkauskas "Dragūnai" 17 tšk., 11 atk. kam., 17 nb.