"Dragūnai" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę

...

"Dragūnai" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę 907

Antradienio vakarą vyko Klaipėdos miesto „Prolain“ mažosios taurės rungtynės. Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo "Dragūnai" 59-57 (15-17; 8-14; 17-14; 19-12).

Rungtynes abi komandos pradėjo darydamos daug klaidų, tačiau kėlinuko viduryje susiėmė ir pradėjo regzti rezultatyvias atakas. Kėlinuko pabaigoje Markas Mockus (VKKM-2003) su sirena pataikė tolimą tritaškį ir išvedė savo komandą į priekį 17-15.

Antrajame kėlinuke „Dragūnai“ komanda atrodė užsivedusi ir po dviejų itin tikslių Dmitrijaus Liaščuko perdavimų per visą aikštę susikūrė nedidelį pranašumą, tačiau antroje kėlinuko pusėje jaunuosius krepšininkus į priekį pradėjo traukti puikiai atrodęs Nojus Pabrieža, kurio buvo pilna abejose aikštelės pusėse o komandos ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo jaunimui pirmaujant 31-23.

Po didžiosios pertraukos „Dragūnai“ suaktyvino gynybą, dominavo po krepšiu ir išlygino rezultatą, tačiau neilgam, nes ketvirtojo kėlinuko viduryje Kornelijus Gustas smeigė tolimą bombą per varžovo rankas, Markas Mockus pridėjo dar vieną tritaškį ir sėkmingai apsigynęs Kornelijus Gustas pataikė dar vieną tritaškį ir sukrovė savo komandai rekordinę 8 taškų persvarą 54-46, tačiau po „Dragūnų“ komandos trenerio Simono Kontvaino paprašytos minutės pertraukėlės komanda atgimė ir po Tomo Čerbos taiklaus dvitaškio greitoje atakoje išsiveržė į priekį 55-54, Likus žaisti apie 10 sekundžių Dmitrijus Liaščukas pataikė tolimą metimą ir išvedė „Dragūnus“ 1 tašku į priekį (58-57). Paskutinė ataka priklausė jauniesiems krepšininkams, tačiau išsimesdami padarė klaidą o varžovai realizavo tik vieną bauda, tad suteikė dar vieną galimybę jaunimui išplėšti pratęsimą, tačiau jų metimas po sėkmingo derinuko buvo netaiklus ir „Dragūnai“ šventė pergalę.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Dragūnai“ Tautvydas Domeikis 9 tšk. 12 atk.k. 19 n.b.

„Dragūnai Vytautas Bimbiris 19 tšk. 16 n.b.

„VKKM-2003“ Nojus Pabrieža 15 tšk. 13 atk.kam. 22 n.b.