"Dragūnai" varžovus sudorojo it šiltą vilną

...

"Dragūnai" varžovus sudorojo it šiltą vilną 746

Ketvirtadienį, gruodžio 12 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Pajūris – Jūros mūša“ ir „Dragūnai“ ekipos. Rungtynėse pergalę rezultatu 77-50 (22-10; 16-15; 19-7; 20-18) iškovojo „Dragūnai“.

Pirmą kėlinį „Dragūnai“ pradėjo spurtu 8-0. Kėlinio pabaigoje „Dragūnai“ smeigė porą tolimų metimų ir po pirmų 10 minučių pirmavo rezultatu 22-10.

Antrajame kėlinyje „Dragūnai“ taip dominuoti nebesugebėjo ir per ketvirtį pranašumą kilstelėjo tik 1 taškeliu. Po dviejų kėlinių švieslentėje švietė skaičiai 38-25.

Trečiajame kėlinyje „Pajūris – Jūros mūša“ visiškai sustojo puolime, ekipa tiesiog krapštė taškus kurių per kėlinį sukrapštė vos 7 taškus. Po trijų kėlinių „Dragūnai“ daužė varžovus 57-32.

Ketvirtajame kėlinyje „Dragūnai“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 77-50.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Dragūnai“ Karolis Kvederavičius 22t. 5 atk.kam. 5 rez.perd. 22 n.b.

„Dragūnai“ Tomas Čerba 8t. 7 atk.kam. 13 n.b.

„Pajūris – Jūros mūša“ Mindaugas Rimkus 13t. 9 atk.kam. 21 n.b.