E. Strazdo vedama "Grigeo Klaipėda" šventė pergalę

...

E. Strazdo vedama "Grigeo Klaipėda" šventė pergalę 710

Lapkričio 14 d. vakarą “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Dituva” ir “Grigeo Klaipėda” ekipos. “Grigeo Klaipėda” vedama E. Strazdo šventė pergalę – 77:74 (15:19; 19:24; 16:12; 27:19)

Pirmąjame kėlinuke abi komandos keitėsi taikliais metimais, o po pirmojo kėlinio rezultatu 19:15 pirmavo “Dituva”.

Antrąjį ketvirtį užtikrintai sužaidusi “Dituva” susikrovė 9 taškų pranašumą – 43:34.

Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjugnė “Grigeo Klaipėda” krepšininkai ir sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų – 48:44. O “Dituva” iki kėlinio galo sugebėjo išlaikyti savo pranašumą – 55:50.

Ketvirtąjame kėlinuke užvirė kova taškas į tašką, komandos keitėsi taikliais metimais ir po ilgo laiko “Grigeo Klaipėda” įsiveržė į priekį – 65:64. Fantastiškai žaidžiantis Ernestas Strazdas eiliniu tolimu metimu dar labiau padidino savo komandos pranašumą – 74:68. Per likusį laiką “Dituva” krepšininko Karolio Kavalenkos tritaškis metimas skriejo pro šalį ir “Grigeo Klaipėda” šventė pergalę – 77:74.

MVP: “Grigeo Klaipėda” Ernestas Strazdas – 32 t., 6 at.k., 27 n.b.

“Grigeo Klaipėda” Artūras Žarskas – 5 t., 9 at.k., 14 n.b.

“Dituva” Rokas Norbutas – 29 t., 16 at.k., 40 n.b.