Eilinė "Urbovitos" pergalė

...

Eilinė "Urbovitos" pergalė 696

Lapkričio 7 dieną ,,Inter Cars“ taurėje susitiko ,,Vakarų laivų gamykla“ ir „Urbovita“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 69-61 (14-15; 21-13; 18-12; 16-21) iškovojo ,,Urbovita ".

Pirmajame kėlinyje komandos rungtyniavo taškas į tašką. Ekipos žaidė nerezultatyviai, bet žaidimo grožiui tai nepakenkė. Po pirmo kėlinio „Vakarų laivų gamykla“ pirmavo rezultatu 15-14.

Antrajame kėlinyje Lino Markaičio „Urbovita“ atitrūko ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 35-28.

Trečiajame kėlinyje „Urbovita“ užpylė varžovus tritaškiais, o prie to daugiausiai prisidėjo Linas Markaitis. Po trijų kėlinių jau turėjo solidų pranašumą 53-40.

Ketvirtajame kėlinyje „Urbovita“ galutinai įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 69-61.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Urbovita“ Linas Markaitis 27t. 8 atk.kam. 7 rez.perd. 33 n.b.

„Urbovita“ Deividas Petravičius 20t. 13 atk.kam. 26 n.b.

„Urbovita“ Aivaras Jokubaitis 12t. 12 atk.kam. 26 n.b.