Fenomenalus Martyno Rimkaus koncertas nugrūdo į lentelės dugną "Dituvą"

...

Fenomenalus Martyno Rimkaus koncertas nugrūdo į lentelės dugną "Dituvą" 699

Lapkričio 10 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Dituva“ ir „Aliaska“ komandos. Fantastiškai rungtyniavęs Martynas Rimkus atvedė savo komandą į pergalę kovoje prieš lentelės kaimynus rezultatu 79:63 (20:13; 25:13; 18:17; 16:20).

Pirmasis ketvirtis prasidėjo intensyviai, abi komandos stengėsi greitai užpulti, tačiau antroje kėlinio pusėje Roberto Ivoškevičiaus pastangomis "Aliaska" susikrovė 7 taškų persvarą 20:13.

Nors buvo tikimasi atkaklių rungtynių "Aliaska" jau antrajame kėlinyje dominavo aikštėje. Martynas Rimkus abiejose aikštės pusėse darė ką norėjo ir persvara jau tapo rekordinė 45:26.

Po ilgosios pertraukos "Aliaskai" kiek pristigo jėgų, o tuo pasinaudojusi "Dituva" kiek sumažino atsilikimą, tačiau turėjo pripažinti varžovų pranašumą 63:79.

MVP: Martynas Rimkus "Aliaska" 19 tšk., 20 atk. kam., 7 rez. perd., 5 išpr. praž., 40 nb.

Rokas Norbutas "Dituva" 27 tšk., 11 atk. kam., 4 per. kam., 11 išpr. praž., 37 nb.

Robertas Ivoškevičius "Aliaska" 30 tšk., 27 nb.