...

Galingai pirmąjį kėlinį sužaidę "Klaipėdos krašto policija" išlieka nepralaimėjusi 433

Lapkričio 29 d. vakarą “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Pajūrio Špylmanai” ir “Klaipėdos krašto policija” komandos. Galingai pirmąjį ketvirtį sužaidę “Klaipėdos krašto policija” nugalėjo “Pajūrio Špylmanai” ekipą – 100:80 (14:34; 15:29; 29:22; 22:15)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo galingu “Klaipėdos krašto policijos” spurtu 20:0, o “Pajūrio Špylmanai” pirmuosius taškus pelnė tik baigiantis pirmąjam kėlinukui. Po pirmojo kėlinio rezultatu 34:14 priekyje “Klaipėdos krašto policija”.

Antrąjame kėlinyje “Klaipėdos krašto policija” ir toliau nestabdė apsukų ir didino savo susikrautą pranašumą. “Klaipėdos” krašto policijos” įžaidėjas Kęstutis Monkus vien per pirmąją rungtynių dalį jau buvo surinkęs 13 rezultatyvių perdavimų. Po dviejų ketvirčių rezultatu 63:29 “Klaipėdos krašto policija” priekyje.

Trečiąjį kėlinuką “Pajūrio Špylmanai” pradėjo spurtu, kai per 3 minutes spurtavo 11:0. O po triejų kėlinių “Klaipėdos krašto policija” priekyje – 85:58.

Kadangi varžybų nugalėtojas jau buvo aiškus, abi komandos atsipalaidavo ir mėgavosi krepšiniu, o galutinis rungtynių rezultatas – 100:80, “Klaipėdos krašto policija” ir toliau išlieka nepralaimėjusi.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: “Klaipėdos krašto policija” – Nerijus Stonkus 30 t., 9 at.k., 5 rez.p., 38 n.b.

“Klaipėdos krašto policija” – Kęstutis Monkus 3 t., 11 at.k., 15 rez.p., 21 n.b.

“Klaipėdos krašto policija” – Vilius Stonkus 17 t., 8 at.k., 26 n.b.

“Pajūrio Špylmanai” – Modestas Breivė 20 t., 9 at.k., 22 n.b.