"Garant Boats" kapituliavo rungtynėse prieš "Rebordą"

...

"Garant Boats" kapituliavo rungtynėse prieš "Rebordą" 183

Sausio 31 dienos vakarą "Inter Cars" taurėje susitiko "Reborda" ir "Garant Boats" komandos. "Reborda" nugalėjo varžovus rezultatu 64:56 (23:13; 16:15; 14:13; 11:15).

"Reborda" rungtynes pradėjo energingiau ir po Valdo Paulausko puikiaus pasirodymo pirmavo 14:9. Kėlinio pabaigoje "Reborda" dar atitrūko ir po pirmojo kėlinuko turėjo dviženklę persvarą 23:13.

Antrajame kėlinyje aikštėje įsivyravo chaosas, o kėlinukas klostėsi lygiai. "Reborda" po dviejų kėlinukų pirmavo 39:28.

Po ilgosios petraukos "Reborda" ir toliau išlaikė saugią dviženklę persvarą ir neleido varžovams kvėpuoti į nugarą. Po trijų kėlinukų persvara buvo 53:41.

Ketvirtajame kėlinyje "Garant Boats" kilo į lemiamą šturmą ir priartėjo iki 4 taškų (55:59) likus 1:37 iki rungtynių pabaigos. "Reborda" užtikrinčiau sužaidę rungtynių pabaigą vis tik iškovojo pergalę rezultatu 64:56.

MVP: Darius Šaulys "Reborda" 10 tšk., 6 atk. kam., 9 rez. perd., 15 nb.  (Prizą įsteigė "Neptūnas-Akvaservis")

Nikita Ananjev "Garant Boats" 12 tšk., 10 atk. kam., 16 nb.

Domas Kairys "Garant Boats" 12 tšk., 15 nb.