...

"Garant Boats" rimtai kibo į atlapus, tačiau nusileido "Adrijus-Daikra" komandai 153

Sausio 10 dieną „Inter Cars“ taurėje susikovė „Garant Boats“ ir „Adrijus-Daikra“ komandos. Nors „Garant Boats“ komanda ir priešinosi, tačiau „Adrijus-Daikra“ komanda iškovojo pergalę 71:53 (14:19; 17:14; 20:12; 20:8).

Pirmajame kėlinyje „Garant Boats“ spurtavo 8:0, tačiau kėlinio eigoje „Adrijus-Daikra“ rezultatą išlygino, nepaisant to kėlinuką laimėjo „mėlynieji“ 18:14.

Antrajame kėlinyje nė viena komanda nesugebėjo įrodyti savo pranašumo, tačiau „Garant Boats“ po dviejų kėlinukų vis dar turėjo trapią persvarą 33:31.

Po ilgosios pertraukos „Adrijus-Daikra“ perimė žaidimo kontrolę į savo rankas ir Manto Vaičekausko vedami po trijų kėlinukų jau turėjo persvarą (51:45).

Ketvirtame kėlinyje „Adrijus-Daikra“ ir toliau dominavo aikštėje, o „Garant Boats“ atsilaikyti jėgų nebepakako. Valentino Rumiancevo komanda nugalėjo varžovus rezultatu 71:53.

MVP: Mantas Vaičekauskas „Adrijus-Daikra“  14 tšk., 11 atk. kam., 19 nb. (Prizą įsteigė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komanda).

Nerijus Taraškus "Adrijus-Daikra" 14 tšk., 8 atk. kam., 18 nb.

Andrius Steponaitis "Adrijus-Daikra" 8 tšk., 11 atk. kam., 16 nb.