"VKKM-Garant Safety" užkūrė tikrą pirtį sezono lyderiams

...

"VKKM-Garant Safety" užkūrė tikrą pirtį sezono lyderiams 191

Vasario 8 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Garant Safety" ir Salantų "Vėjas" komandos. Lemiamas rungtynių minutes užtikrinčiau sužaidę Salantai iškovojo pergalę 94:90 (21:19; 24:26; 18:33; 31:12).

Pirmąsias pirmojo kėlinio minutes svečiai iš Salantų pradėjo kur kas geriau ir pirmavo 11:2, tačiau antroje kėlinio pusėje jaunieji "Garant Safety" vedami Gedimino Leščiausko panaikino visą deficitą ir atsilikinėjo po pirmų dešimties minučių minimalia persvara 19:21.

Antrame kėlinuke jau pirmoje atakoje Justinas Bardauskas pataikė tritaškį ir išvedė jaunimą į priekį, tačiau kėlinio eigoje  ir vėl Salantai buvo pabėgę 7 taškų persvara, tačiau Gediminas Leščiauskas savo fenomenaliu žaidimu išlygino rezultatą (39:39) likus žaisti 2 minutes . Justas Andriuškevičius buvo ir persvėręs rezultatą, tačiau po dviejų kėlinukų buvo visiška lygybė 45:45.

Po ilgosios pertraukos "Garant Safety" nesiruošė pasiduoti ir toliau žaidė savo žaidimą. Įpusėjus ketvirčiui net persvėrė rezultatą į savo pusę keturiais taškais (56:52), ko pasekoje Salantai paprašė minutės pertaukėlės. Po jos įvyko "Garant Safety" spurtas. Justino Bardausko ir Justino Andriuškevičiaus vedami jaunimas spurtavo ir įgijo solidžią 12 taškų persvarą, vėliau Salantai priartįjo iki 8, tačiau apšalę ir pasimetę gavo atkarpėlę atgal. "Garant Safety" po 3 kėlinukų turėjo net 15 taškų persvarą (78:63).

Lemiamame ketvirtyje Salantai neturėjo kito pasirinkimo, kaip greiitnti atakas ir mažinti skirtumą. Tiesa,tas labai puikiai veikė Salantų žaidime. Įpusėjus ketvirčiui Salantų deficitas bebuvo 5 taškai, o likus 4 minutėms jau tik 1 taškas. Gediminas Leščiauskas pelnė du taškus ir atgaivino jaunimo viltis (86:83), ko pasekoje Salantai paprašė minutės pertraukėlės likus žaisti 3 minutes.  Po jos Prano Petrylos 4 taškai iš eilės ir Salantai buvo priekyje (89:86). Lemiamas rungtynių minutes užtikrinčiau sužaidę Salantai iškovojo pergalę 94:90.

MVP:  Pranas Petryla "Vėjas"  26 tšk., 18 atk. kam., 34 nb.  (Prizą įsteigė "Neptūnas-Akvaservis")

Gediminas Leščiauskas "VKKM - Garant Safety" 30 tšk., 11 atk. kam., 41 nb.

Andrius Bėrontas "Vėjas"  24 tšk., 22 nb.