"Gitana" iškovojo pirmą pergalę "Prolain" mažojoje taurėje

...

"Gitana" iškovojo pirmą pergalę "Prolain" mažojoje taurėje 924

Antradienio vakarą vykusiose „Prolain“ mažosios taurės varžybose „Gitana“ nuo rugntynių pradžios pradėjo dominuoti ir iškovojo lengvą pergalę prieš lygoje debiutuojančius „Reunion“ komandos krepšininkus rezultatu 101-72 (25-16; 23-18; 14-12; 21-22).

„Gitana“ komanda iš pat pradžių kibo varžovams į atlapus o dėka perimtų kamuolių ir greitų atakų susikrovė solidų pranašumą, antrajame kėlinuke „Reunion“ komanda išlygino žaidimą, tačiau po Martyno Simučio (Gitana) taškų su sirena jo komanda susikrovė 14 taškų pranašumą 47-33.

Po didžiosios pertraukos pailsėję „Reunion“ komandos žaidėjai sustojo gintis aikšte, tačiau tai nepasiteisino, nes „Gitana“ puikiai pataikė tritaškius ir tik didino savo pranašumą o kėlinuko viduryje pirmavo 23 taškais (63 – 40) pirmavo, tačiau Karolis Kavalenka pataikė tris tritaškius o Karolis Stirbys pridėjo vieną tolimą metimą iš ir sumažino atsilikimą iki 61-75, tačiau tai buvo laikinai, nes „Reunion“ komandos vyrukai po to padarė daug klaidų ir tos klaidos pavirto lengvais „Gitanos“ taškais ir užtikrinta pergale 101-72.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gitana“ Mantas Skierus 19 tšk. 13 atk.k. 31 n.b.

„Gitana" Gediminas Simutis 15 tšk. 5 rez.p. 21 n.b.

„Reunion“ Karolis Kavalenka 17 tšk. 12 n.b.