"Gitana" nusipirko paskutinį bilietą į atkrintamųjų traukinį

...

"Gitana" nusipirko paskutinį bilietą į atkrintamųjų traukinį 498

Pirmadienį, vasario 4 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Aurora“  ir „Gitana“ komandos. Pergalę  ir paskutinį kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo „Gitana“. Rungtynės baigėsi rezultatu 78-73 (17-10; 25-21; 21-16; 15-26).

Rungtynes 6 taškais iš eilės pradėjo Tadas Rakauskas. „Gitana“ kėlinio metu daug geriau gynėsi ir laimėjo kėlinio rezultatu 17-10.

Antrame kėlinyje „Gitana“ įgijo rekordinį 18 taškų pranašumą ir atrodė, kad viskas baigta. Antroje kėlinio pusėje „Aurora“ sugebėjo sugrąžinti intrigą. Įpusėjus rungtynėms „Gitana“ pirmavo rezultatu 42-31.

Trečiajame kėlinyje „Aurora“ ekipai niekaip nesisekė perlipti dviženklio deficito, ketvirčio pabaigoje „Aurora“ žaidėjai keletą kartų neleistinai klydo, o to pasekoje ekipa po trijų kėlinių atsiliko rezultatu 63-47.

Ketvirtajame kėlinyje „Aurora“ visomis išgalėmis stengiasi sumažinti atsilikimą. Prabilus Mindaugui Kundrotui ekipa nuostabiai sugrįžo ir likus 6 minutėms atsiliko tik 5 taškais (67-62). „Aurora“ stengėsi sukurti stebuklą, bet jiems to padaryti nepavyko. Rungtynės baigėsi „Gitana“ komandos pergale rezultatu 78-73.

Rungtynių žaidėjai: MVP Valentas Vaitkus „Gitana“ 8t. 12 atk.kam. 11 n.b. 31 n.b.

„Gitana“ Edmundas Prižgintas 20t. 23 n.b.

„Aurora“ Egidijus Mačiukas 6t. 8 atk.kam. 7 rez.perd. 19 n.b.