"Gitana" sužlugdė "Dituvos" sezoną

...

"Gitana" sužlugdė "Dituvos" sezoną 814

Pirmadienį, vasario 17 dieną „Inter Cars“ mažosios taurės šešioliktfinalio etape susitiko „Dituva“ ir „Gitana“ ekipos. Rungtynėse pergalę ir kelialapį į tolimesnį etapą iškovojo „Gitana“. Rungtynės baigėsi rezultatu 72-58 (14-18; 15-14; 19-20; 24-6).

Pirmoje rungtynių žaidimo vadeles laikė „Dituva“, bet „Gitana“ stengėsi neatsilikti, pastarąją ekipą tempė Valentas Vaitkus. Po dviejų kėlinių „Gitana“ atsiliko rezultatu 32-30.

Antroje rungtynių dalyje „Dituva“ sugriebė vadeles rimčiau, bet „Gitana“ ekipoje pagaliau į žaidimą įsijungė ir Danielis Gailius. Po trijų kėlinių „Dituva“ pirmavo rezultatu 52-48.

Lemiamame ketvirtyje pašėlo Danielis Gailius kuris pelnė 9 taškus iš eilės ir perlaužė rungtynių eigą. Likus 5 minutėms „Gitana“ pirmavo rezultatu 57-52. Rungtynes kiek ramiau užbaigę „Gitana“ žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 72-58.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Gitana“ Valentas Vaitkus 13 t. 8 atk.kam. 4 rez.perd. 23 n.b.

„Gitana“ Tomas Bružas 13 t. 6 per.kam. 18 n.b.

„Dituva“ Rokas Norbutas 19 t. 15 atk.kam. 28 n.b.