"Gitana" tinkamai pasveikino varžovus su Naujaisiais metais

...

"Gitana" tinkamai pasveikino varžovus su Naujaisiais metais 759

Savaitę ekipos pasitiko  „Inter Cars“ taurės varžybomis kuriose susikovė „Pajūris – Jūros mūša“ ir „Gitana“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 66-59 (16-14; 8-16; 25-13; 17-16) iškovojo „Gitana“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, o kėlinio metu šiek tiek geriau sekėsi Valento Vaitkaus vedamai „Gitanai“. Po pirmo kėlinio pastaroji ekipa pirmavo rezultatu 16-14.

Antrajame ketvirtyje „Pajūrio – Jūros mūšos“ komandą truktelėjo Julius Vilovas, o po jo sėkmingo žaidimo ekipa perlaužė žaidimo gijas į savo pusę. Po dviejų kėlinių „Pajūris – Jūros mūša“ pirmavo rezultatu 30-24.

Po didžiosios pertraukos Valentas Vaitkus smeigė tris tolimus metimus ir išlygino rungtynių rezultatą. Antroje kėlinio dalyje pagaliau įsivažiavo ir Valdas Paulauskas. Po trijų kėlinių „Gitana“ pirmavo rezultatu 49-43.

Lemiamame ketvirtyje „Gitana“ galutinai perėmė rungtynių kontrolę ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą. Rungtynes „Gitana“ užbaigė ramiai ir iškovojo pergalę rezultatu

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:  MVP „Gitana“ Valentas Vaitkus 13t. 8 rez.perd. 19 n.b.

„Gitana“ Edmundas Prižgintas 13t. 8 atk.kam. 16 n.b.

„Pajūris – Jūros mūša“ Julius Vilovas 20t. 8 atk.kam. 6 rez.perd. 23 n.b.