...

Iki visiško dejavu pritrūko tik "Adrijus-Daikra" pergalės: Šį kartą stipresni buvo "Garant Safety" 170

Sausio 22 vakarą "Inter Cars" taurėje susitiko "Adrijus-Daikra" ir "Garant Safety" komandos. Dejavu pažymėtose rungtynėse keitėsi tik laimėjusi komanda, kuria šį kartą tapo "Garant Safety" nugalėjusi varžovus 82:74 (28:15; 23:16; 23:24; 8:19).

Pirmas kėlinys prasidėjo lygia kova taškas į tašką. Antroje kėlinio pusėje "Garant Safety" panaudojo spaudimą, "Adrijus-Daikra" vienas pagrindinių žaidėjų Nerijus Taraškus gavo traumą ir jaunieji krepšininkai atitrūko. Negana to su sirena Rokas Norbutas kalė tritaškį metimą ir po pirmo kėlinuko rezultatas buvo 28:15.

Antrajame kėlinyje "Garant Safety" komanda mažais žingsneliais didino savo persvarą, o po dviejų kėlinukų rezultatas buvo 51:31.

Trečiajame kėlinyje intriga greitai išgaravo, nors "Garant Safety" ir nepadidino pranašumo, tačiau "Adrijus-Daikra" nesugebėjo priartėti, negana to Valentinas Rumiancevas kėlinio pabaigoje gavo techninę pražangą. Po trijų kėlinukų jaunimas rodos turėjo saugią persvarą 74:55.

Ketvirtajame kėlinyje prasidėjo dejavu, kas buvo įvykę preitose komandų tarpusavio susitikime. Valentinas Rumiancevas gavo antrąją techninę pražangą ir buvo priverstas palikti aikštelę. Kaip ir preitose rungtynėse taip ir šiose, be Valentino Rumiancevo komanda užsivedė susikaupė ir grįžo į rungtynes, tiesa šį kartą pavyko priartėti iki 4 taškų, o pergalės iškovoti nepavyko. 82:74 stipresni buvo jaunieji krepšininkai.

MVP: Gediminas Leščiauskas "Garant Safety" 17 tšk., 7 atk. kam., 19 nb.

Andrius Steponaitis "Adrijus-Daikra" 20 tšk., 11 atk. kam., 28 nb.