...

Vakaro desertas: Įspūdinga mikrodvikova ir du pratęsimai neatėmė pergalės iš "Garant Safety" rankų 173

Sausio 23 vakarą "Inter Cars" taurės varžybose susitiko "Garant Safety" ir "Garant Boats" komandos. Gedimino Leščiausko ir Edvino Puklevičiaus dvikova tapo rungtynių puošmena šalia dviejų netikėtų pratęsimų. "Garant Safety" pratęsė savo pergalių seriją nugalėję varžovus tik po dviejų pratęsimų nors po 3 kėlinukų pirmavo saugia persvara. Rungtynių rezultatas 97:87 (24:15; 20:14; 20:17; 12:30; 8:8; 13:3).

Jau pirmajame kėlinyje "Garant Safety" parodė varžovams, kad nesiruošia juokauti. Po pirmojo kėlinuko jaunųjų krepšininkų pranašumas siekė 9 taškus (24:15).

Antrame kėlinyje užstrigo "Garant Safety" puolimas, ko pasekoje "Garant Boats" komanda priartėjo iki 4 taškų, tačiau kėlinio pabaigoje jaunimas vėl šovė į priekį (44:29).

Po ilgosios pertraukos "Garant Safety" nubloškė varžovus savo puolimo banga ir rungtynių baigtis atrodo tapo aiški. "Garant Safety" likusias minutes žaidė su mažiau žaidžiančiais krepšininkais todėl varžovai priartėjo,ir net išplėšė pratęsimą.  Antrajame pratęsime Justas Bražas rėmėsi jau pagrindiniais savo krepšininkais, tiesa ir papildomų 5 minučių nepakako. Po antro pratęsimo jaunimas pagaliau įrodė persvarą nugalėję varžovus 97:87.

MVP: Gediminas Leščiauskas "Garant Safety" 32 tšk., 13 atk. kam., 47 nb. (Prizą įsteigė "Neptūnas- Akvaservis")

Edvinas Puklevičius "Garant Boats" 41 tšk., 7 atk. kam., 6 per. kam., 5 kld., 49 nb.

Valdas Varašinskas "Garant Boats"  17 tšk., 16 atk. kam., 23 nb.

Dominykas Venckus "Garant Safety" 13 tšk., 9 atk. kam., 19 nb.