Įtin emocingame susitikime pergalę šventė "Daikra"

...

Įtin emocingame susitikime pergalę šventė "Daikra" 503

Vasario 10 d. “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Daikra” ir “WYWA – Arvitoma“. Įtin emocingame susitikime „Daikra“ šventė pergalę – 81:74 (22:12; 18:18; 19:24; 22:20)

Pirmąjame kėlinuke vyko taktiškas žaidimas, komandos vykdė žvalgybinį krepšinį. Antroje kėlinuko pusėje savo pranašumą ties perimetru predėjo įrodinėti „Daikra“ krepšininkai, kurie susmeigę kelis tolimus metimus buvo priekyje 19:8. O po pirmųjų dešimties žaidimo minučių Karolio Stirbio auklėtiniai turėjo 10 taškų deficitą – 22:12.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis „Daikra“ iš visų jėgų stengėsi išlaikyti savo susikrautą pranašumą, tačiau „WYWA – Arvitoma“ dėjo visas pastangas ir suaktyvinę savo žaidimą pradėjo mažinti deficitą. Pastarieji buvo priartėję prie „Daikra“ 4 taškais, tačiau per likusią minutę „Daikra“ užgesino gaisrą ir po dviejų kėlinių vėl turėjo dešimties taškų persvara – 40:30.

Trečiasis rungtynių kėlinukas vyko panašiai kaip ir antrasis. „WYWA – Arvitoma“ iš visų jėgų stengėsi priartėti prie savo varžovų ir jiems tai sekėsi puikiai, likus žaisti 2 min. komandas skyrė viso labo 2 taškai, tačiau po „Daikra“ žaidėjo Lauryno Vadopalo tritaškio pastarieji galėjo lengviau kvėpuoti ir po trijų kėlinių rezultatu 59:54 priekyje „Daikra“.

Ketvirtasis kėlinukas buvo kupinas emocijų ir greito krepšinio. „WYWA – Arvitoma“ spurtas sužaidus 5 min. ketvirtąjame kėlinuke leido išlyginti rungtynių rezultatą – 67:67. Aistros užvirė ketvirtojo kėlinuko gale, kai įvykusio apsistumdymo metu buvo pašalinti trys žaidėjai. Kilusiu chaosu pasinaudoję „Daikra“ persvėrė rungtynes ir šventė pergalę rezultatu 81:74.

MVP: „Daikra“ Laurynas Vadopalas – 27 t., 5 rez.p., 26 n.b.

„Daikra“ Valentinas Rumiancevas  - 11 t., 5 at.k., 5 rez.p., 18 n.b.

„WYWA – Arvitoma“ Edvinas Puklevičius – 21 t., 11 at.k., 27 n.b.