...

Juliaus Vilovo taiklus dvitaškis metimas paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę "MB Baltic Broker" komandai 427

Lapkričio 26 d. vakarą „Inter Cars“ taurės rungtynėse susitiko „Gitana“ ir „MB Baltic Broker“ komandos. Fantastiškas J. Vilovo dvitaškis metimas išplėšė pergalę „MB Baltic Broker“ komandai paskutinėmis sekundėmis – 70:69 (11:14; 21:19; 17:17; 20:20)

Pirmasis kėlinukas prasidėjo abiejų komandų greitomis atakomis. Komandos metė daug metimų, tačiau pats pirmasis kėlinukas buvo nelabai rezultatyvus o 11:14 priekyje „MB Baltic Broker“ komanda.

Antrajame kėlinuke ir vėl dominavo greitas krepšinis ir daugybė netaiklių metimų. Tačiau po truputį komandos pradėjo įsišaudyti iš tolimesnių distancijų, bet nei vienai komandai nepavyko įrodyti aiškaus pranašumo. Po dviejų ketvirčių komandos į rūbinę ilsėtis išeina rezultatu 33:32 priekyje vis dar „MB Baltic Broker“.

Po ilgosios pertraukos kėlinuką geriau pradėjo „Gitana“ komandos krepšininkai, kurie vedami Valdo Paulausko įšsiveržė į priekį 5 taškais, tačiau jau per kelias atakas „MB Baltic Broker“  sulygino rungtynių rezultatą – 39:39. Nors „Gitana“ ir vėl persvėrė rungtynių rezultatą, tačiau „MB Baltic Broker“ žaidėjas Valdas Garadauskas surengė tritaškių šou pataikydamas tris tritaškius iš eilės ir „MB Baltic Broker“ vėl minimalia persvara priekyje – 50:49.

Ketvirtajame kėlinuke savo šou tęsė Valdas Garadauskas, pataikydamas nuostabius tolimus metimus, tačiau „Gitana“ vėl priešininkus įjungė į greitą puolimą ir vėl išlygino rungtynių eigą – 61:61. Likus žaisti 18 sekundžių vieno taško persvarą turėjo „Gitana“ komandos krepšininkai – 69:68, tačiau po puikaus „MB Baltic Broker“ derinio Julius Vilovas likus žaisti 0,3 sekundės pataikė taiklų dvitaškį metimą, kuris išplėšė pergalę pastarajai komandai – 70:69.

Rungtynių žaidėjai: MVP – „MB Baltic Broker“ Julius Vilovas 10 t., 10 at.k., 16 n.b.

„MB Baltic Broker“ Aurimas Bruzinskis 14 t., 8 at.k., 13 n.b.

„Gitana“ Evaldas Maskolaitis 17 t., 11 at.k., 21 n.b.