Karolio Stirbio debiutas "WYWA" stratego poste pergalingas

...

Karolio Stirbio debiutas "WYWA" stratego poste pergalingas 332

Trečiadienį, rugsėjo 19 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „WYWA“ ir „Dragūnai“. Dramatiškoje kovoje pergalę rezultatu 63-59 (12-13; 17-23; 15-18; 19-5) iškovojo „WYWA“.

Pirmasis kėlinys klostėsi chaotiškai, Karolio Stirbio kariauna rungtyniavo padrikai, o „Dragūnai“ taip pat nesugebėjo susikaupti. Po pirmo kėlinio rezultatas 13-12 priekyje „Dragūnai“.

Antrajame kėlinyje „WYWA“ žaidimas dar labiau sutriko: klaidos, netaiklūs metimai ir blogi sprendimai. Prabėgus 3 kėlinio minutėms „Dragūnai“ įgijo 7 taškų pranašumą. „WYWA“ ekipos strategas griebėsi minutės pertraukėlės po jos Rimantas Šimkus smeigė tritaškį, jo brolis Vaidotas Šimkus pelnė 2 taškus greitoje atakoje. Įpusėjus rungtynėms rezultatu 36-29 priekyje „Dragūnai“.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas klostėsi lygiai, ekipos rungtyniavo taškas į tašką iki tol kol Dmitrijus Liaščukas surengė tritaškių šou. Pastarojo dėka „Dragūnai“ po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 54-44.

Ketvirtį Aldaras Rentauskas pradėjo prasiveržimu, kitoje atakoje jis pridėjo ir dvitaškį iš vidutinio nuotolio. „WYWA“ sumažino atsilikimą, „Dragūnai“ sutriko, greitai surinko 4 komandines pražangas. Pražangų problema „Dragūnus“ slėgė visą ketvirtį, o „WYWA“ puikiai tuo naudojosi. Likus 20 sekundžių Valdas Viskontas išlygino rezultatą, o baudos metimu Rimantas Šimkus išvedė „WYWA“ į priekį (59-58). Dmitrijus Liaščukas sužingsniavo ir kamuolys priklausė „WYWA“ žaidėjams. Vaidotas Šimkus realizavo baudos metimus, Laurynas Rutkauskas atsakė viena taiklia bauda. Likus 12 sekundžių „WYWA“ priekyje rezultatu 61-59. Sergėj Lubickij paskandino „Dragūnus“ galutinai pataikęs dvitaškį. Rungtynės baigėsi rezultatu 63-59.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Rimantas Šimkus 23 t. 12 atk.kam. 12 išprov.praž. 31 n.b.

"WYWA" Vaidotas Šimkus 13t. (11/12 baud.met.) 8 atk.kam. 19 n.b.

"Dragūnai" Dmitrijus Liaščukas 24t. (5/7 trit.met.) 10 atk.kam. 29 n.b.