Karolio Stirbio vairuojamas "WYWA-Arvitoma" tankas pervažiavo "Admiral" komandą

...

Karolio Stirbio vairuojamas "WYWA-Arvitoma" tankas pervažiavo "Admiral" komandą 478

Sekmadienio dienos popietę "Inter Cars" taurės varžybose susikovė „WYWA-Arvitoma“ ir „Admiral“ komandos. Pirmosiose tarpusavio varžybose 84-65 pergalę šventė „WYWA-Arvitoma“. Šį sekmadeinį po lengvos kovos „WYWA-Arvitoma“ taip pat iškovojo pergalę rezultatu 108-68 (34-15; 29-21; 20-15; 25-17).

Varžybas „WYWA“ komanda pradėjo greitomis atakomis ir pelnytais lengvais taškais bei sužaidus geras tris minutes pirmavo 14-0, tačiau „Admiral“ komandos taškų sąskaitą atidarė Marius Ševeliovas, kuris pelnė taškus iš po krepšio po juvelyrinio Luko Tamošiūno perdavimo. Po pirmojo kėlinuko 15-34 priekyje „WYWA“ komanda, kuri demonstravo pavydėtiną puolimą.

Po dviejų kėlinukų Edvino Puklevičiaus, kuris pelnė net 23 taškus ir surinko 29 naudingumo balus vedami „WYWA“ komandos krepšininkai priekyje 63-36.

Po didžiosios pertraukos abi komandos žaidė savo malonumui, kūrė daug grąžių žaidybinių epizodų o pergalę savo rankose išlaikė „WYWA-Arvitoma“ komanda, kuri pademonstravo geriausią savo puolimą šiame sezone.