"KEGA LT" po sunkios kovos keliauja į "Inter Cars" mažosios taurės aštunfinalį

...

"KEGA LT" po sunkios kovos keliauja į "Inter Cars" mažosios taurės aštunfinalį 825

Antradienio vakarą „Inter Cars“ mažosios taurės šešioliktfinalio rungtynėse  susitiko aikštelės šeimininkai „KEGA LT“ ir „Pajūris - Jūros mūša“ komandos. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu  71 - 68  (20-10; 13-10; 22-26; 16-22) išplėšė „KEGA LT“ komandos krepšininkai.

Pirmoje rungtynių pusėje „KEGA LT“ komanda primetė varžovams greitą ir kibia gynyba paremtą krepšinį, o |Pajūris – Jūros mūša“ ir po pirmų dviejų kėlinukų pirmavo 33-20. Galėjo pirmauti ir daugiau, tačiau prametė net 6 baudų metimus iš 8.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė. „Pajūris – Jūros mūša“ per tris minutes po Andriaus Mikaločiaus taiklaus tritaškio sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų (32-35). Tai privertė varžovų trenerį prašyti minutės pertraukėlės. Likus žaisti apie  4 minutes po Edgaro Bernoto 4 taškų iš eilės rezultatas tapo lygus 40-40. Tada Juozas Sodys (KEGA LT) ėmėsi iniciatyvos pelnė du tritaškius ir padėjo savo komandai susikrauti solidesnį pranašumą 55-46.

Lemiamą kėlinuką komandos žaidė apylygiai, tačiau kėlinuko pabaigoje Julius Vilovas pataikė du tolimus metimus iš eilės, sumažino savo komandos atsilikimą iki 71-66, tada likus 20 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Pajūris – Jūros mūša“ komanda sugebėjo išmesti keturis laisvus tritaškius metimus iš eilės, tačiau visi skriejo netaikliai ir pergalę šventė „KEGA LT“ komandos krepšininkai 71-68, kurie patenka į „Inter Cars“ mažosios taurės aštunfinalį, kuriame susikaus prieš „Tauragė“ komandos krepšininkus.