Ketvirtajame kėlinyje paniką pasėjusi "Admiral" komanda patyrė nesėkmę

...

Ketvirtajame kėlinyje paniką pasėjusi "Admiral" komanda patyrė nesėkmę 489

Trečiadienį, sausio 30 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Klaipėdos krašto policija“  ir „Admiral“ komandos. „Klaipėdos krašto policija“ iškovojo pergalę rezultatu 71-59 (15-14; 15-19; 23-19; 18-7).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių „Klaipėdos krašto policija“ strigo puolime, o „Admiral“ puikiai išnaudojo atsiradusias spragas. Įsibėgėjus kėliniui „Klaipėdos krašto policija“ susitvarkė žaidimą ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 15-14.

Antrame kėlinyje įsivyravo „chaosėlis“, bet tada išaušo Ovidijaus Rimeikio 2 minutės šlovės, pastarasis smeigė tris tritaškius iš eilės ir privertė sunerimti varžovus. Įpusėjus rungtynėms „Admiral“ pirmavo rezultatu 33-30.

Trečiajame kėlinyje Justas Poviliūnas davė „džiazo“, o varžovų ekipoje toliau sėkmingai trimitavo Ovidijus Rimeikis. Po trijų kėlinių rezultatas išliko konkurencingas 53-52 (Klaipėdos krašto policijos naudai).

Ketvirtą kėlinį policininkai pradėjo spurtu 5-0. Tada sekė „Admiral“ komandos minutės pertraukėlė po kurios komandos nariai kažkodėl supanikavo ir įnešė chaosą. Rungtynių pabaigą užtikrintai žaidusi „Klaipėdos krašto policija“ iškovojo pergalę rezultatu 71-59.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Klaipėdos krašto policija“ Ovidijus Rimeikis 34t. 11 atk.kam. 31 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Viliu Stonkus 5t. 11 atk.kam. 18 n.b.

„Admiral“ Justas Poviliūnas 21t. 15 atk.kam. 23 n.b.