"Klaipėdos krašto policija" su pasimėgavimu "suvalgė" "MB Baltic Brokers"

...

"Klaipėdos krašto policija" su pasimėgavimu "suvalgė" "MB Baltic Brokers" 502

Sekmadienį, vasario 10 dieną  „Inter Cars“ taurėje susigrūmė „Klaipėdos krašto policija“  ir „MB Baltic Brokers“ komandos. Pergalę  rezultatu 88-68 (27-15; 18-15; 19-15;24-23) iškovojo „Klaipėdos krašto policija“.

Rungtynes komandos pradėjo atsipalaidavusios. Geriau sekėsi „Klaipėdos krašto policijos“ komandai, po pirmo kėlinio ekipa pirmavo rezultatu 27-15.

Antrame kėlinyje komanda vedama Nerijaus ir Eimanto Stonkų dar šiek tiek padidino savo pranašumą. Įpusėjus rungtynėms „Klaipėdos krašto policija“ pirmavo rezultatu 45-30.

Po ilgosios pertraukos iš esmės niekas nesikeitė. „Klaipėdos krašto policija“ toliau tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose. Rungtynes pastarieji laimėjo rezultatu 88-68.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Klaipėdos krašto policija“ Nerijus Stonkus 17t. 8 atk.kam. 8 rez.perd. 30 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Eimantas Stonkus 17t. 4 rez.perd. 7 atk.kam. 17 n.b.

„MB Baltic Brokers“ Julius Vilovas 22t. 8 atk.kam. 6 rez.perd. 29 n.b.