"Klaipėdos krašto policija" šventė įtikinamą pergalę prieš "Aurora"

...

"Klaipėdos krašto policija" šventė įtikinamą pergalę prieš "Aurora" 409

Lapkričio 18 d. rytą "Inter Cars" taurės rungtynėse susitiko „Aurora“ ir „Klaipėdos krašto policija“ komandos. „Klaipėdos krašto policija“ neturėjo vargo su „Aurora“ krepšininkais ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 76:61 (15:26; 14:14; 8:15; 24:21)

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo “Klaipėdos krašto policijos” komanda, kuri vedama brolių Stonkų pradėjo didinti savo atotrūkį nuo varžovų. Įpusėjus kėlinukui prabilo ir “Auroros” krepšininkai, tačiau po pirmojo kėlinuko priekyje “Klaipėdos krašto policija” rezultatu 26:15.

Antrąjame kėlinuke “Klaipėdos krašto policija” stengėsi ir toliau laikyti savo susikrautą pranašumą, o „Auroros“ krepšininkai bandė iš ilgų atakų jas užbaigti rezultatyviai, tačiau pataikymo procentas buvo žemas, o tuo naudodamiesi „Klaipėdos krašto policijos“ krepšininkai bėgo į greitas atakas ir pelnė lengvus taškus. Po dviejų kėlinių komandos į ilgąją pertrauką išeina rezultatu 40:29, priekyje „Klaipėdos krašto policija“.

Trečiasis kėlinukas vyko panašiai kaip ir antrasis. Po pertraukos aiškštėje vaizdas nesikeitė. Komandos žaidė greitą ir daug klaidų pareikalavusi krepšinį. Pareigūnai ir toliau didino savo atotrūkį ir po triejų kėlinių priekyje “Klaipėdos krašto policija” – 55:37.

Ketvirtąjame kėlinuke abi komandos atsipalaidavo ir mėgavosi krepšiniu, kadangi rungtynių nugalėtojas jau buvo kaip ir aiškus, komandos žaidė lengvą žaidimą, o “Klaipėdos krašto policija” šventė įtikinamą  pergalę prieš savo varžovus “Aurora” rezultatu 76:61.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Klaipėdos krašto policija“ Nerijus Stonkus 17 t., 8 at.k., 21 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“  Algirdas Kniukšta 25 t., 8 at.k., 21 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Eimantas Stonkus 12 t., 11 at.k., 20 n.b.