"KN" lengvai iškovojo kelialapį į "Inter Cars" mažosios taurės finalą

...

"KN" lengvai iškovojo kelialapį į "Inter Cars" mažosios taurės finalą 250

Balandžio 4 dienos vakarą "Inter Cars" įvyko mažosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "KN" ir "Dragūnai" komandos. „KN“ komanda lengvai iškovojo kelialapį į finalą – 77:64 (9:18; 22:22; 9:21; 24:16).

Varžybos prasidėjo nerezultatyviai, „Dragūnai“ komandai niekaip nepavyko užpulti „KN“ komandos, o pastarieji realizavo kelis taiklius tritaškius metimus ir po pirmojo kėlinuko 18:9 „KN“ priekyje.

Antrąjame kėlinyje atsirišo krepšys „Dragūnų“ krepšininkams, bet „KN“ nesiruošė lengvai atiduoti susikrauto pranašumo. Kėlinio pabaigoje du taiklūs „KN“ krepšininko Gintaro Narmonto tritaškiai metimai leido susikrauti dviženklį pranašumą - 31:40.

Trečiąjame kėlinyje „KN“ toliau didino pranašumą ir po eilinio taiklaus Gintaro Narmonto tritaškio metimo „KN“ komanda įgijo 26 taškų pranašumą – 70:44, o „Dragūnai“ toliau strigo puolime.

Ketvirtajame kėlinyje „Dragūnų“ komanda pradėjo šaudyti vieną po kito tritaškį ir deficitą buvo sumažinę iki 11 taškų, bet „KN“ krepšininkai neleido taip lengvai atimti pergalės iš jų rankos. „KN“ krepšininkai keliauja į finalą rezultatu - 77:64.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „KN“ Vilmantas Valančius 29 t., 23 at.k., 7 rez.p., 43 n.b.

„KN“ Gintaras Narmontas – 23 t., 9 at.k., 23 n.b.

„Dragūnai“ Aurimas Girskis – 38 t., 10 at.k., 10 išprov.p., 39 n.b.