...

Knygos "Bestselerio" vertose rungtynėse du pratęsimai ir "WYWA" komandos triumfas 228

Pirmadienio vakarą „Inter Cars“ mažosios taurės ketvirtfinalyje susitiko „Pajūrio špylmanai“ ir „WYWA“ komandos. Įnirtingose ir daug jėgų pareikalavusiose rungtynėse pergalę ir kelialapį į pusfinalį iškovojo „WYWA“ . Rungtynės baigėsi rezultatu 92-91 (22-25; 18-17; 17-14; 18-19; 7-7; 10-9).

Pirmajame kėlinyje rungtynėse Justas Maceikis tiesiog šėlo, jis pataikė visus 6 mestus metimus, o iš jų net 4 tritaškius, per pirmą kėlinį pastarasis pelnė 16 taškų ir vedė ekipą į priekį. Po pirmo kėlinio „Pajūrio špylmanai“ pirmavo rezultatu 25-22.

Antrame kėlinyje Dainius Čereškinas tiesiog terorizavo varžovus po krepšiu. Po dviejų kėlinių Dainius jau turėjo dvigubą dublį 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Įpusėjus rungtynėms rezultatas 42-40 priekyje aikštelės šeimininkai.

Trečiajame kėlinyje „WYWA“ įgijo rekordinį 8 taškų pranašumą, bet keletas klaidų ir neprotingų pražangų leido varžovams sumažinti atsilikimą. Po trijų kėlinių rezultatas 57-56 priekyje svečiai.

Paskutiniame kėlinyje „WYWA“ sutriko, keletas klaidų komandą tempė komandą į pražūtį. Komanda susikaupė ir likus 11 sekundžių atsiliko tik 2 taškais (75-73), kamuolys priklausė „WYWA“ komandai, o intriga buvo aukščiausiame taške. Rimantas Šimkus pelnė dvitaškį su pražanga, deja baudos metimas skriejo pro šalį ir ekipos keliavo žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu žaidimas vyravo taškas į tašką. „Pajūrio špylmanai“ buvo įgiję 5 taškų pranašumą, bet Rytis Jarovaitis įmetė tritaškį, pridėjo dvitaškį likus keturioms sekundėms ir išplėšė antrą pratęsimą.

Antro pratęsimo metu virė aistros, likus 6 sekundėms Gediminas Adomaitis pataikė tritaškį ir suteikė savo ekipai 1 taško pranašumą. Paskutinis „Pajūrio špylmanų“ bandymas gelbėtis buvo nesėkmingas ir „WYWA“ šventė pergalę rezultatu 92-91.

Rungtynių žaidėjai: MVP „WYWA“ Dainius Čereškinas 22t. 19 atk.kam. 32 n.b.

„WYWA“ Gediminas Adomaitis 24t. 7 atk.kam. 7 rez.perd. 25 n.b.

„WYWA“ Rimantas Šimkus 16t. 9 atk.kam. 28 n.b.