...

Kosminį sugrįžimą ketvirtajame kėlinyje surengusi ,,Daikra - Loglita" lygina serijos rezultatą 826

Vasario 26 dieną ,,Inter cars“ taurės ketvirtfinalyje susitiko ,,Daikra - Loglita ir ,,Švarūs langai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 75:76 (21:15; 16:14; 25:13; 13:34) iškovojo ,,Daikra - Loglita".

Rungtynes ,,Daikra – Loglita” pradėjo  šiek tiek pasimetę, o tuo pasinaudoję ,,Švarūs langai” spurtavo 9:2. Tačiau ,,Daikra – Loglita” sugebėjo atsitiesti ir grįžo į rungtynes išlygindami rezultatą. Visgi kėlinio pabaigą geriau sužaidė ,,Švarūs langai” ir laimėjo kėlinuką rezultatu 21:15.

Antrajame kėlinyje ,,Švarūs langai” po truputį pradėjo didinti savo pranašumą, kol jis pasiekė dviženklį, tačiau lengvai varžovų paleisti nenorėjusi ,,Daikra – Loglita” šiek tiek atsilikimą sumažino, o po dviejų kėlinių priekyje vis dar išliko ,,Švarūs langai” rezultatu 37:29.

Trečiasis kėlinys virto chaosu, techninės pražangos buvo skiriamos viena po kitos. ,,Daikra – Loglitai” sunkiai sekėsi rinkti taškus, o ,,Švarūs langai” ir toliau didino savo pranašumą. Vienu metu komandas skyrė net 22 taškai.

Paskutiniajame ketvirtyje įvyko kažkoks stebuklas. ,,Švarūs langai” pradėjo daryti vaikiškas klaidas, prametė daug metimų, o tuo pasinaudoję ,,Daikra – Loglita” pamažu ėmė mažinti atsilikimą, kol galiausiai komandas skyrė vos keli taškai. Prie sugrįžimo daugiausiai prisidėjo Laurynas Vadopalas ir Henrikas Norkus, kurie pataikė kelis labai svarbius tirtaškius metimus, bei puikiai visas rungtynes žaidęs Laimonas Remeikis. Kai švieslentėje degė skaičiai 74:72 (,,Daikra – Loglita“  naudai) Raidas Putrius (,,Švarūs langai“) pataikė fantastišką metimą atsitraukęs kelis žingsnius nuo tritaškio linijos ir ,,Švarūs langai“ jau priekyje 75:74. Likus 4,2 sekundėms iki rungtynių pabaigos, išsimetant kamuolį iš už šoninės linijos buvo prasižengta prieš Andrių Steponaitį (,,Daikra – Loglita“). Pastarasis šaltakraujiškai sumetė abi baudas taip išvesdamas savo komandą į priekį. Po to sekė Nedo Daukšio klaida ir ,,Švarūs langai“ buvo priversti pripažinti ,,Daikra – Loglita“ pranašumą rezultatu 76:75.

Rungtynių žaidėjai: MVP Laimonas Remeikis (Daikra - Loglita) 33 t. 19 atk. k. 10 rez. p. 14 išp. p.  57 n. b.

Rokas Misevičius (Švarūs langai) 23 t. 7 rez. p. 26 n. b.

Mark Ostrovskij (Švarūs langai) 8 t. 12 atk. k. 14 n. b.