"Lavango Group" iškaršė varžovams "kailius"

...

"Lavango Group" iškaršė varžovams "kailius" 705

Lapkričio 13 dieną ,,Inter Cars“ taurėje susitiko ,,Švarūs langai“ ir „Lavango Group“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 109-67 (33-14; 30-15; 24-16; 22-22) iškovojo „Lavango Group“.

Pirmą kėlinį komandos pradėjo užsivedusios ir nieko nelaukdami žaidėjai kibo vienas kitam į atlapus. Antroje kėlinio pusėje „Lavango Group“ vedami Vaidoto Pečiuko ir Juliaus Žilinsko po pirmo kėlinio pirmavo 33-14.

Antrajame kėlinyje „Lavango Group“ užmėtė varžovus kepurėmis, o varžovų žaidėjai aikštelėje atrodė palūžę psichologiškai. Po dviejų kėlinių „Lavango Group“ pirmavo rezultatu 63-29.

Trečiajame kėlinyje „Lavango Group“ dar padidino savo pranašumą iki rekordinės 42 taškų persvaros (87-45).

Ketvirtajame kėlinyje „Lavango Group“ pabaigė „kailių karšimą“ ir iškovojo pergalę rezultatu 109-67.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Lavango Group“ Aidas Viršilas 13t. 7 atk.kam. 11 atk.kam. 30 n.b.

„Lavango Group“ Julius Žilinskas 27t. 28 n.b.

„Švarūs langai“ Jordanas Daukšas 15t. 12 atk.kam.19 n.b.