...

Lemiamomis rungtynių akimirkomis kaip patyrę "vilkai" rungtyniavę "VKKM-2004" žaidėjai "išnešė sveiką kailį" 694

Lapkričio 4 d. “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Dituva” ir “VKKM-2004” ekipos. “ iškovojo pergalę rezultatu 75-70 (15-14; 17-25; 20-16; 23-15).

Rungtynes šiek tiek geriau pradėjo jaunieji „VKKM-2004“ krepšininkai, bet solidesnio pranašumo ekipai įgyti per pirmas 10 minučių nepavyko. Jaunieji Mindaugo Bugio auklėtiniai po pirmo ketvirčio pirmavo rezultatu 15-14.

Antrąjame kėlinuke „Dituva“ pagerino savo žaidimą ir daugiausiai Tomo Sagaičio dėka po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 39-32.

Po ilgosios pertraukos jaunieji „Knašiukai“ surengė spurtą ir sumažino savo atsilikimą. Antroje kėlinio pusėje žaidimas vyko lygiai, o „Dituva“ po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 55-52.

Lemiamame ketvirtyje „Dituva“ spurtavo Roko Norbuto dėka. Ekipa likus žaisti 5 minutes ir 55 sekundes pirmavo 7 taškų persvara (64-57). Likus 2 minutėms jau pirmavo „VKKM-2004“ vedami Dorido Bugio. Paskutines minutes jaunieji krepšininkai sužaidė kaip patyrę „vilkai“ ir iškovojo pergalę rezultatu 75-70.

Rungtynių žaidėjai: MVP „VKKM-2004“ Kristupas Keinys 16t. 10 atk.kam. 27 n.b.

„VKKM-2004“ Arnas Knystautas 11t. 8 rez.perd. 20 n.b.

„Dituva“ Rokas Norbutas 19t. 12 atk.kam. 27 n.b.