Lino Markaičio vedama ,,Urbovita" susprogdino ,,Dragūnų" tanką

...

Lino Markaičio vedama ,,Urbovita" susprogdino ,,Dragūnų" tanką 719

Lapkričio 25 dieną ,,Inter Cars“ taurėje susitiko ,,Urbovita“ ir ,,Dragūnai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 80:67 (24:10; 13:13; 20:23; 23:21) iškovojo ,,Urbovita".

Rungtynes prasidėjo nerezultatyviai. Per pirmąsias dvi minutes komandos nesukrapštė nei vieno taško. Tačiau kėliniui įpusėjus ,,Urbovita” susiėmė ir pirmąjį kėlinį pabaigė turėdami 14 taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje nei viena komanda nedemonstravo gero pataikymo iš toli. Per du kėlinius buvo įmestas vos vienas tritaškis. Tačiau ,,Urbovita” taškus rinko iš po krepšio, o po dviejų kėlinių ir toliau pirmavo rezultatu 37:23.

Antrąją rungtynių pusę ,,Dragūnai” pradėjo spurtu ir sumažino pranašumą iki penkių taškų, tai privertė ,,Urbovita” sunerimti. Tačiau pastarieji nepasimetė ir susigrąžino persvarą,o trečiąjį kėlinį baigė pirmaudami.

Ketvirtajame kėlinyje ,,Dragūnų” ekipai pavyko sukurti inrtigą. Vienu metu komandas skyrė vos keli taškai, tačiau nepriekaištingai rungtyniavęs Linas Markaitis padėjo ,,Urbovitai” išnešti sveiką kailį.

Rungtynių žaidėjai: MVP Linas Markaitis (Urbovita) 33 t. 6 atk. k. 10 išp. p. 40 n. b.

Antanas Padavičius (Urbovita) 14 t. 16 atk. k. 4 rez. p. 28 n. b.

Karolis Kvedaravičius (Dragūnai) 22 t. 7 atk. k. 22 n. b.