...

"Memel Team" dominavimas baudos aikštelėje nukalė pergalę prieš "Pajūrio špylmanai" krepšininkus 416

Lapkričio 22 d. vakarą “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “Pajūrio špylmanai” ir “Memel Team” ekipos. “Memel Team” išnaudojo savo fizinį pranašumą prieš jaunuosius “Pajūrio špylmanai” krepšininkus ir šventė pergalę rezultatu 78:64 (9:27; 22:16; 20:14; 13:21)

Nuo pat pirmųjų žaidimo minučių “Memel Team” paėmė žaidimo eigą į savo rankas. Išnaudodami savo jėga po krepšiu, pelnė lengvus taškus iš baudos aikštelės bei po netaiklių savo komandos metimų išnaudodavo antrus šansus puolime, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko rezultatu 27:9 priekyje “Memel Team”.

Antrąjį kėlinuką “Pajūrio špylmanai” išėjo labiau susikaupę ir pradėjo mažinti savo atsilikimą. Sužaidę puse kėlinuko rezultatas aikštelėje buvo 29:17. Tačiau po minutinės pertraukėlės aikštelėje vaizdas vėl priminė pirmąjį kėlinuką, o po dviejų kėlinių komandos į ilgąją pertrauką išeina rezultatu 43:31, priekyje “Memel Team” komanda.

Trečiąjį kėlinuką vėl geriau pradėjo “Pajūrio špylmanai”, kurie sužaidus dvi minutes trečiojo kėlinuko, skirtumą sumažino iki 6 taškų – 43:37. O po taiklaus Modesto Breivės tritaškio metimo “Pajūrio Špylmanai” pirmą kartą įsiveržė į priekį – 45:43. Tačiau “Memel Team” kelias atakas vėl išnaudojo savo pranašumą po krepšiu ir po triejų ketvirčių rezultatu 57:51 priekyje “Memel Team”.

Ketvirtąjame kėlinuke “Pajūrio špylmanai” bandė tolimais metimais pasivyti savo varžovus, tačiau “Memel Team” nepasimetė ir neprisileido savo varžovų arčiau, kurie šventė pergalę rezultatu 78:64.

Rungtynių žaidėjai: MVP “Memel Team” Martynas Petrošius – 15 t., 10 at.k., 20 n.b.

“Memel Team” Evaldas Vegertas – 14 t., 12 at.k., 16 n.b.

“Pajūrio špylmanai” Paulius Kazlauskas – 14 t., 6 at.k., 6 rez.p., 19 n.b.