"Memel Team" metė rimtą kozirį "Gitanai", bet varžovų pranokti nepavyko

...

"Memel Team" metė rimtą kozirį "Gitanai", bet varžovų pranokti nepavyko 349

Spalio 1 dineos vakarą "Inter Cars" taurės rungtynėse susitiko „Gitana“ ir „Memel Team“ komandos. Dramatiškoje dvikovoje pergalę rezultatu 80-76 (20-21; 14-15; 24-12; 22-28) šventė „Gitana“.

Rungtynės prasidėjo „Gitana“ komandos spurtu 8-0, į tai greitai atsakė Evaldas Vegertas ir kompanija. Po pirmo kėlinio "Memel Team" pirmavo minimaliu pranašumu 21-20.

Antrąjame kėlinuke „Gitana“ paleido tritaškių virtinę, bet savų kozirių turėjo ir "Memel Team". Įpusėjus rungtynėms "Memel Team" priekyje rezultatu 36-34.

Trečiame ketvirtyje „Gitana“  ekipos žaidėjas Tadas Rakauskas paleido porą tritaškių, o tai suteikė „Gitana“  komandai pranašumą. Po trijų kėlinių „Gitana“ priekyje rezultatu 58-48.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Karolis Knabikas smeigė tritaškį, greitoje atakoje pridėjo dvitaškį su pražanga ir "Memel Team" grįžo į rungtynes, nuo suolo pakilęs Tadas Rakauskas sugrąžino „Gitana“ ekipai solidesnį pranašumą. Rungtynių pabaigoje intrigos netrūko, bet „Gitana“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 80-76.

Rungtynių žaidėjai: MVP  - „Gitana“ Valdas Paulauskas 18t. 8 atk.kam. 26 n.b.

„Gitana“  Algirdas Ramanauskas 14t. 12 atk.kam. 17 n.b.

"Memel Team" Karolis Knabikas 22t. 14 atk.kam. 31 n.b.