...

Mindaugo Šikšniaus tolimas metimas rungtynių pabaigoje lėmė "Tauragės" komandos pergalę 752

Sekmadienio dieną „Inter Cars“ antrojo etapo rungtynėse susikovė „Aliaska“ ir „Tauragė“ komandos. Po itin dramatiškos varžybų pabaigos pergalę po trijų sudėtingų tolimų Mindaugo Šikšniaus metimų, rezultatu 73 - 68 (10-12; 17-19; 19-15; 27-22) iškovojo „Tauragė“ komandos krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo žvalgybiniu krepšiniu, tačiau nepaisant to, kad „Tauragė“ prametė visus 11 tritaškių atsilikinėjo tik 10 – 12.

Po didžiosios pertraukos Eimantas Mickus perėmė kamuolį ir rezultatą persvėrė „Tauragės“ komandos naudai 34 - 33, Mindaugas Šikšnius pridėjo taiklų tritaškį ir „Aliaska“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos Juliaus Jaso (Aliaska) vedami grįžo į žaidimą ir išlygino rezultatą.

Lemiamame kėlinuke vyko apylygė kova, dažnai keitėsi pirmaujanti komanda, tačiau likus žaisti apie tris su puse minutės Mindaugas Šikšnius pataikė du tolimus metimus, Tautvydas Rušas perėmė kamuolį ir po jo taškų 70 - 63 pirmavo „Tauragė“. Likus 32 sekundėms Mindaugo Šikšniaus tritaškis po šuoliuko atgal pražudė varžovus 73 - 67 o į tai Karolis Knabikas atsakė vienu taikliu baudos metimu.