...

Ne juokais kibę į atlapus "Reborda" turėjo pripažinti "Adrijus-Daikra" pranašumą 128

Gruodžio 14 dienos vakarą „Inter Cars“ taurėje susitiko „Adrijus-Daikra“ ir „Reborda" komandos. „Adrijus-Daikra“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu  72:66 (17:19; 13:20; 17:10; 25:17).

Per pirmas keturias minutes „Adrijus-Daikra“ nesugebėjo pelnyti taškų, o „Reborda“ atseikėjo 6 taškus, kas privertė prašyti minutės pertraukėlės.  Po prastos pradžios 0:8 „Adrijus-Daikra“ atsigavo ir kėlinuką pralaimėjo tik dviem taškais 17:19.

Antrasis kėlinys priklausė „Rebordos“ komandai, kuriems pavyko įgyti kėlinio metu ir rekordinę dviženklę 10 taškų persvarą, tačiau „Adrijus-Daikra“ priartėjo iki 6 taškų, o kėlinio pabaigoje Tado Majausko tritaškis „Rebordos“ pranašumą po dviejų kėlinukų padidino iki 9 taškų (39:30).

Po ilgosios pertraukos „Adrijus-Daikra“ labiau pykosi, negu žaidė krepšinį.  „Reborda“ tuom pasinaudojusi padidino persvarą iki rekordinės 14 taškų atžymos. Kėlinio galas ir vėl visiškai priklausė „Adrijus-Daikra“ komandai, kurie ne tik priartėjo, tačiau ir su sirena Martyno Maco dvitaškis sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (47:49).

Ketvirtame kėlinyje „Adrijus-Daikra" ir toliau tęsė savo puikų pasirodymą ir įsiveržė jau 6 taškų persvara. Likus žaisti pusę kėlinio „Rebordos“ deficitas siekė 4 taškus ir jie paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „Reborda“ rado savyje jėgų ir priartėjo iki minimumo, tačiau tada „Adrijus-Daikra“ kalė du tritaškius metimus į paširdžius ir atsitiesti varžovams nebepavyko. „Adrijus-Daikra“ iškovojo pergalę rezultatu  72:66.

Rungtynių žaidėjai:

MVP: Valentinas Rumiancevas „Adrijus-Daikra“ 17 tšk., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 22 nb.

Darius Šaulys „Reborda“ 24 tšk., 11 atk. kam., 10 rez. perd., 8 per. kam., 45 nb.

Valdas Bulvydas „Adrijus-Daikra“ 11 tšk., 14 nb.

Valdas Paulauskas „Reborda“ 20 tšk., 14 nb.