Paskutinių sekundžių dramoje "Reborda" nuvažiavo pusę kelio iki finalo

...

Paskutinių sekundžių dramoje "Reborda" nuvažiavo pusę kelio iki finalo 540

Trečiadienį, kovo 13 dieną  „Inter Cars“ taurėje savo pusfinalio seriją pradėjo „Klaipėdos krašto policija“ ir „Reborda“. Pergalę rezultatu 77-74 (20-23; 18-20; 19-17; 20-14) iškovojo „Reborda“. „Reborda“ pusfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 1-0.

Rungtynes nuostabiai pradėjo „Reborda“ komandos gynėjų duetas Darius Šaulys ir Dovydas Kanopa. Pastarieji pelnė pirmus komandos 11 taškų ir ekipa iškarto įgijo pranašumą. Antrą kėlinio pusę geriau rungtyniavo „Klaipėdos krašto policija“ pastarieji po pirmo kėlinio pirmavo 23-20.

Antrą ketvirtį geriau pradėjo policininkai ir įgijo 8 taškų pranašumą, ekipa persvaros ilgai neišlaikė, nes „Reborda“ pradėjo naudoti zoninį presingą ir taip sutrikdė varžovus. Po dviejų kėlinių rezultatu 43-38 pirmavo „Klaipėdos krašto policija“.

Trečią kėlinį dviem tritaškiais pradėjo Andrius Skvarčinskas prie jo puldamas krepšį puikiai prisijungė Dovydas Kanopa. Per ketvirtį „Rebordai“ varžovų pranašumą pavyko nubraukti tik 2 taškais. Po trijų kėlinių „Reborda“ atsiliko 60-57.

Paskutinį kėlinį rezultatą lyginančiu tritaškiu pradėjo Dovydas Kanopa, kuris vėliau pasižymėjo ir įspūdingais dviem blokais iš eilės nustebinęs visus ir pakėlęs ant kojų "Rebordos" suoliuką, tačiau visas kėlinys vyko taškas į tašką, o likus 1:33 komandas skyrė tik 1 taškas (74-73). Kamuolys priklausė „Rebordai“ kuri turėjo minimalų deficitą. Atakos metu Andrius Skvarčinskas atakavo taikliai iš vidutinio nuotolio ir persvėrė rezultatą savo ekipos naudai. Likus 14 sekundžių „Reborda“ pirmavo 75-74, bet kamuolys priklausė „Klaipėdos krašto policijai“. Algirdo Kniukštos metimas skriejo pro šalį, o kamuolį atkovojo Mindaugas Kieža, pastarasis pataikė 2 baudų metimus ir suteikė ekipai 3 taškų pranašumą. Paskutinės „Klaipėdos krašto policijos“ atakos metu  Algirdo Kniukštos sudėtingas tritaškis skriejo pro šalį ir „Reborda“ iškovojo pergalę rezultatu 77-74.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Reborda“ Dovydas Kanopa 20t. 4 atk.kam. 6 rez.perd. 25 n.b.

„Reborda“ Darius Šaulys 9t. 5 atk.kam. 3 rez.perd. 18 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Nerijus Stonkus 16t. 6 atk.kam. 3 rez.perd. 19 n.b.