"Admiral" susitvarkė su "Gitana"

...

"Admiral" susitvarkė su "Gitana" 554

Pirmadienį, kovo 25 dieną  „Inter Cars“ mažojoje taurėje, pusfinalio mače susitiko „Gitana“ ir „Admiral“. Pergalę rezultatu 83-63 (15-15; 28-15; 15-18; 25-15)  iškovojo „Admiral“.

Rungtynes geru žaidimu pradėjo „Gitana“, ekipa greitai įgijo 8 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje „Admiral“ rungtyniavo geriau ir po pirmo kėlinio rezultatas tapo lygiu 15-15.

Antrą kėlinį Edmundas Prižgintas pradėjo dviem tritaškiais ir „Gitana“ susigrąžino pranašumą, kiek vėliau iniciatyvą visiškai perėmė „Admiral“. Įpusėjus rungtynėms „Admiral“ pirmavo 43-30.

Trečiajame kėlinyje „Gitana“ kibo varžovams į atlapus ir iki kėlinio vidurio sugebėjo deficitą sumažinti iki 8 taškų. Antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino. Po trijų kėlinių „Admiral“ komanda pirmavo rezultatu 58-48.

Paskutiniame ketvirtyje „Admiral“ dominavo abejose aikštelės pusėse ir iškovojo pergalę rezultatu 83-63.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Admiral“ Justas Poviliūnas 24t. 5 atk.kam. 21 n.b.