Nukraujavę "Dragūnai" varžovams priešinosi ne per ilgiausiai

...

Nukraujavę "Dragūnai" varžovams priešinosi ne per ilgiausiai 149

Sausio 8 dienos vakarą „Inter Cars“ taurėje antrąjį etapą pradėjo „Garant Safety“ ir „Dragūnai“ komandos. Nukraujavę „Dragūnai“ priešinosi tik pusantro kėlinio bei turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 65:80 (19:24; 11:26; 16:19; 19:11).

Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. „Dragūnai“ puikiai paruošė žaidimo planą ir stengėsi nesivelti į greitą ir parankų žaidimą „Garant Safety“ komandai. Kėlinio pabaigoje „Garant Safety“ nusprendė paspausti varžovus ir ko pasekoje tai leido po pirmojo kėlinuko turėti 5 taškų persvarą (24:19).

Antrame kėlinyje „Garant Safety“ mažais žingsneliais didino persvarą, tačiau „Dragūnai“ be savo iškritusių lyderių ir toliau sėkmingai laikėsi rungtynėse. Likus žaisti 3 minutes komandas dar skyrė vienženklis skirtumas, tačiau po to „Dragūnų“ suolas gavo techninę pražangą, o vėliau „Garant Safety“ prapliupo tritaškiais, kėlinio pabaigoje Dovydas Kanopa kalė tritaškį ir po dviejų kėlinukų „Garant Safety“ jau pirmavo 50:30.

Po ilgosios pertraukos rungtynėse liko tik formalumai. „Garant Safety“ atsiplėšė saugia persvara, po 3 kėlinukų pirmavo 69:46, o rungtynes laimėjo rezultatu 80:65.

MVP: Gediminas Leščiauskas „Garant Safety“ 9 tšk., 10 atk. kam., 20 nb. (Prizą įsteigė Klaipėdos "Neptūnas-Akvaservis" komanda).

Rokas Norbutas „Garant Safety“ 10 tšk., 7 atk. kam., 16 nb.

Mantas Kvederis "Dragūnai" 14 tšk., 8 atk. kam., 22 nb.