...

Nuostabiai ketvirtajame kėlinyje žaidę "Pajūrio špylmanai" pražudė katastrofiškai rungtyniavusią "WYWA-Arvitoma" 532

Ketvirtadienį, kovo 7 dieną  „Inter Cars“ mažosios taurės ketvirtfinalyje susitiko „Pajūrio špylmanai“ ir „WYWA-Arvitoma“. Pergalę rezultatu 79-60 (14-18; 18-10; 20-23; 27-9) iškovojo „Pajūrio špylmanai“. „Pajūrio špylmanai“ žengė į mažosios „Inter Cars“ taurės pusfinalį.

Rungtynes dvitaškiu iš po krepšiu atidarė Titas Lengvinas, tada „WYWA-Arvitoma“ atitrūko ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 18-14.

Antro kėlinio pradžioje nieko nevyko. Antroje kėlinio pusėje „Pajūrio špylmanai“ rungtyniavo geriau, komandiniais veiksmais ekipa atkovojo daugiau kamuolių ir įpusėjus rungtynėms pirmavo rezultatu 32-28.

Trečiajame kėlinyje „Pajūrio špylmanai“ įgijo rekordinį 8 taškų pranašumą, bet „WYWA-Arvitoma“ traukinį pradėjo traukti Sergėj Liubickij, pastarasis pelnė 9 taškus iš eilės ir ekipa po trijų kėlinių atsiliko tik 1 tašku (52-51).

Paskutiniame ketvirtyje „Pajūrio špylmanai“ spausdami varžovus susigrąžino didesnį pranašumą, po Juozo Sodžio tritaškio ekipa įgijo 7 taškų pranašumą (60-53). Sekančioje atakoje Titas Lengvinas perėmė kamuolį ir išprovokavo nesportinę pražangą, ekipos įžaidėjas realizavo abu baudos metimus ir sekančią ataką užbaigė prasiveržimu. Paskutinius „batus“ „WYWA-Arvitoma“ komandai tritaškiais numovė Tadas Augustas Kvasčevičius.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Pajūrio špylmanai“ Titas Lengvinas 22t. 11 atk.kam. 7 rez.perd. 5 per.kam. 33 n.b.

„Pajūrio špylmanai“ Tadas Augustas Kvasčevičius 13t. 19 n.b.

„WYWA-Arvitoma“ Sergėj Liubickij 16t. 7 atk.kam. 5 rez.perd. 23 n.b.